דף הבית הרשמה/כניסה צור קשר מבצעים אודותינו
מבצעים באתר חדש! קרם להסרת קמטים מיידית! | חדש בישראל - שמן אמו טיפולי | חדש בישראל, מסרק לייזר ומסאג' על בטריות- במחיר מפתה | רביבוגן הערכה האמריקנית לטיפול בשיער דליל. במבצע. | הנחה ללקוחות חוזרים - נא צרו קשר |
ראשי טיפול בשיער דליל- גברים
 תכשירים ותוספי תזונה המיועדים לטיפול בשיער דליל אצל גברים.  

מהי תבנית ההתקרחות אצל גברים?

 

נשירת שיער  / התקרחות הינה תופעה גנטית הנובעת מתורשה מאחד ההורים. ההשפעה של התורשתיות על זקיקי השיער הנה רגישות לתוצר לוואי של הטסטוסטרון הנקרא DiHydro Testosterone  או DHT אשר גורם לכיסוי זקיקי השיער ולייצור שיער דק יותר, קצר יותר ודהוי. גברים הסובלים מבעיית התקרחות חווים את התופעה של שיער פלומתי ודליל. במשך הזמן זקיקי השיער מתנוונים ומפסיקים לייצר שיער חדש במקום שיער שנושר ויוצרים אזורים מבריקים בקרקפת  שבהם קיימת קרחת קבועה ושיער חדש לא יגדל בהם.

קרחת הינה בלתי הפיכה. ברגע שזקיק שיער התנוון, אינו יכול למלא יותר את תפקידו, כמו כל איבר אחר בגוף. לא קיימת שום אפשרות להחיות או רפא זקיק שיער מת!

הסקלה של נורווד/המילטון - Norwood/Hamilton  להתקרחות אצל גברים

זאת היא הצגה חזותית של שלבים שונים באיבוד שיער אצל גברים. ומשמשת למדידה של דרגת ההתקרחות אצל נשים וגברים.

 

 

 

איבוד שיער - מניעה וטיפול

 

החדשות הטובות הן שניתן למנוע את ההתקרחות אם הטיפול נעשה בשלבים מוקדמים. ניתן למנוע, לא רק,  את איבוד השיער בשלבים מתקדמים, ניתן להסיג לאחור - שנה עד 5 שנים - את תהליך איבוד השיער. ע"י הפיכת השיער הדק והחלש לשיער נורמלי עבה וחזק. תהליך זה נקרא גם גידול מחדש . להלן הדרך למניעת איבוד שיער והסגה לאחור של תהליך ההתקרחות:

מאיצי גידול שיער

התכשיר הראשון שאושר ע"י ה - FDA  בארה"ב היה המינוקסידיל, אשר שווק תחת השם רוגיין בארה"ב וריגיין באירופה. מינוקסידיל הנו תכשיר לגידול שיער אשר עובד במיוחד על זקיקי שיער שקטנו עקב תופעת התקרחות אצל נשים וגברים. המינוקסידיל כופה על על זקיקי השיער לעבור למצב של גידול. למרות שהמינוקסדיל הוא vasodilator , השפעתו אינה תורמת להגדלת המחזוריות והשפעתו המדוייקת אינה ידועה. מכיוון שהמינוקסדיל אינו מונע את היווצרות ה DHT, רוב המומחים סבורים שאינו אפקטיבי כנעשה שימוש רק בו, בגלל שייצור ה  DHT נמשך ומנוון ומחליש את זקיקי השיער עד מצב של ניוון מלא.

מונעי DHT

מכיוון שהסיבות לאיבוד שיער אצל גברים ונשים הן תורשתיות ונטיה לייצור ה DHT, הטיפול באיבוד שיער חייב לכלול כיוון של נוגדי DHT.

פרופסיה Propecia הינה התרופה הראשונה שאושרה ע"י ה FDA ומכוונת לטיפול ב DHT לטיפול באיבוד שיער אצל גברים. פרופסיה היא תרופה לבליעה אשר מונעת את הפעולה של האנזים אלפה 5 -

5 alpha-reductase - אשר ממיר טסטוסטרון ל DHT - ברקמות שונות בגוף  ( פותח כתרופה לפרוסטטה ). ליתר דיוק פרופסיה מרסן את פעולת האנזים 5ar סוג 2 עד 70%. פרופסיה ניתנת להשגה רק ע"י מרשם, ואינה מומלצת לשימוש ע"י נשים. פרופסיה הנה תרופה בטוחה עם  2% סיכוי להשפעות לוואי. השפעות הלוואי יכולות לכלול ירידה באון המיני.

מכיוון ש 98% מייצור ה DHT נמצא באזור זקיקי השיער, מניעה מקומית של ה DHT תוביל לתוצאות טובות יותר,  ובעלת סיכוי קטן יותר להשפעות לוואי.

דוטסטרייד Dutastride הנה התרופה החדשה לנטרול DHT ומטפלת בהגדלת בלוטת הערמונית. ההבדל בין הפרופסיה והדוטסטרייד הוא : הפרופסיה מנטרלת רק את פעולת  האנזים 5ar סוג 2 עד 70% והדוטסטרייד מנטרלת  את פעולת  האנזים 5ar סוג 1 וסוג 2 עד 90% . דוטוסטרייד הינה תרופה לבליעה ובעלת השפעות לוואי הזהות לפרופוסיה.

 

 

שמן אמו 30 מ"ל Emu oil emu oil 30 ml

129.0
(₪110 לפני מע"מ)
פרטים נוספים
3 בקבוקי שמן אמו + ןיטמין E Emu oil 119

330.0
(₪282 לפני מע"מ)
פרטים נוספים


חיפוש
 

קטגוריותאתר מאובטח
החשבון שלי צור קשר אתרים מומלצים ראשי
  נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות אחסון אתרים חנות וירטואלית